Konference Liepājā “Saimnieciski iepirkumi un godīga konkurence būvniecībā”

Image for Konference Liepājā “Saimnieciski iepirkumi un godīga konkurence būvniecībā”

Ar konferenci Liepājā 27.oktobrī Latvijas Būvuzņēmēju partnerība turpina konferenču ciklu “Saimnieciski iepirkumi un godīga konkurence būvniecībā” Latvijas reģionu centros, kurā vietējos pasūtītājus, pašvaldību speciālistus, būvniecības nozares pārstāvjus un citus interesentus iepazīstinās ar Partnerības un Iepirkumu uzraudzības biroja izstrādāto saimnieciskā izdevīguma vērtēšanas metodoloģiju būvdarbu un “projektēt un būvēt” iepirkumos. Šīs vadlīnijas būs noderīgs palīgs pasūtītājiem, veicot ne tikai būvniecības, bet arī jebkāda cita veida publiskos iepirkumus.

Konferenču ietvaros tiks prezentēts arī rokasgrāmatas projekts “projektēt un būvēt” apvienoto iepirkumu veikšanai, kā arī Partnerības virzītā iniciatīva par ģenerālvienošanās noslēgšanu par minimālās algas līmeņiem būvniecības nozarē, kas ievērojami ļaus samazināt aplokšņu algu īpatsvaru būvniecībā. Savukārt Ekonomikas ministrijas pārstāvji informēs par būvniecības nozares politikas aktualitātēm.

Tuvākā konference notiks Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”, Liepājā piektdien, 27.oktobrī, plkst. 10:00. Turpmākajos mēnešos līdzīgas konferences notiks arī Jelgavā – 24.novembrī un Daugavpilī – 8.decembrī.

Reģistrācija konferencei: http://ej.uz/fynj

Konferences dalības maksa – 30 eiro (cenā iekļautas pusdienas un izdales materiāli). Dalībnieku skaits ir ierobežots.

 

Papildu informācija:

Anete Ugaine

+371 26455568 | anete.ugaine@latvijasbuvnieki.lv

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save