Baiba Fromane ievēlēta Latvijas Būvniecības padomē

Image for Baiba Fromane ievēlēta Latvijas Būvniecības padomē

Pirmdien, 8. februārī, Būvniecības padomē tika ievēlēta Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītāja Baiba Fromane. Atbilstoši nolikumam Būvniecības padomes lēmums vēl jāapstiprina ekonomikas ministram.

“Būvniecības padome ir viena no svarīgākajām nozares institūcijām, jo tajā vienkopus strādā gan ministriju, gan Latvijas pašvaldību savienības, gan būvniecības nozares pārstāvji. Tas nozīmē, ka padome ir iespēja veidot būvniecības nozares attīstības politiku, kas balstīta uz reālo situāciju nozarē,” uzsver Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītāja Baiba Fromane.

Darbam Būvniecības padomē Baiba Fromane izvirzījusi vairākas prioritātes – virzīt pasākumus, kas mazinātu ēnu ekonomiku nozarē, celtu kvalitāti būvniecības procesos, stiprinātu nozares konkurētspēju, kā arī veicinātu būvniecības nozarē strādājošo attīstību.

Iepriekš Latvijas Būvuzņēmēju partnerību padomē pārstāvēja tās līdzšinējais vadītājs Valdis Birkavs.

Latvijas Būvniecības padome ir konsultatīva koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir veicināt sabiedrības līdzdalību būvniecības politikas izstrādē un īstenošanā. Padomes sastāvā ir pārstāvji no Ekonomikas ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Satiksmes ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Pašvaldību savienības, kā arī ne vairāk kā piecpadsmit biedrību un nodibinājumu deleģēti pārstāvji.

Latvijas Būvuzņēmēju partnerība apvieno lielākos būvniecības uzņēmumus Latvijā – “Skonto Būve”, “RE&RE”, “RBSSKALS”, “Merks”, “Latvijas Energoceltnieks”, “Arčers”, “LNK Industries”, “Abora”, “Moduls Rīga”.