BIM semināri un meistarklases būvniecības nozares speciālistiem

Image for BIM semināri un meistarklases būvniecības nozares speciālistiem

Nozares profesionāļi tiek aicināti pilnveidot savas prasmes un zināšanas BIM jeb būvju informācijas modelēšanā. BIM sniedz iespēju jebkuru būvi vispirms uzbūvēt digitāli, tādējādi visi būvniecības procesā un būves uzturēšanā iesaistītie jau sākotnēji var pārliecināties par sagaidāmo rezultātu.Šo procesu ieviešana ļauj celt būvniecības kvalitāti, saīsināt būvniecības īstenošanas laiku, samazināt neparedzētās izmaksas un kļūdas būvniecības gaitā, kā arī samazināt kopējās būvju dzīves cikla izmaksas. Saskaņā ar Ekonomikas ministrijas izstrādāto BIM ceļa karti, publiskajos iepirkumos BIM būs obligāts sākot ar 2025. gadu un jau šobrīd BIM kompetence ir kā viens no nosacījumiem projektu izpildē.

Balstoties uz būvniecības nozares digitalizācijas attīstību, pieaugošo interesi par BIM sniegtajām iespējām un vēlmi pēc papildus zināšanām, SIA “BIM Solutions” kopā ar savas jomas profesionāļiem katru mēnesi organizē bezmaksas tiešsaistes seminārus par aktuālām BIM tēmām. Semināru sarakstā iespējams atrast plaša spektra tēmas, sākot ar BIM pamatiem seminārā “BIM ĀBECE. Viss kas tev jāzina par BIM” līdz aktualitātēm konkrētu apakšnozaru jomās. 

Savukārt jomas profesionāļiem, kas vēlas nostiprināt savas zināšanas, BIM Kompetenču centrs ir sagatavojuši meistarklašu programmas, ko pasniedz profesionāļi, sava aroda lietpratēji ar vairāku gadu pieredzi BIM projektu koordinēšanā un ieviešanā uzņēmumos. Meistarklašu programmas ir izstrādātas īpaši dažāda veida būvniecības speciālistiem, piemēram, projektētājiem, tāmētājiem, būvniekiem, projektu vadītājiem un citiem speciālistiem. To ietvaros katrs dalībnieks iegūst gan teorētisko zināšanu bāzi, gan kopā ar pasniedzēju praktiski pielieto un izmēģina nepieciešamās programmas. Meistarklases norisinās kompaktās grupās ar 8 līdz 10 dalībniekiem, kas sniedz iespēju uzzināt atbildes uz interesējošiem jautājumiem un dalībniekiem dalīties savā pieredzē. 

Seko līdzi tuvākajām meistarklasēm ​​https://www.bimmeistarklase.lv/meistarklases 

Uzzini vairāk – https://www.bimmeistarklase.lv vai sazinies a.kalnina@bimmeistarklase.lv

Informāciju sagatavoja SIA “BIM Solutions”