Būvniecības nedēļa 2016

Image for Būvniecības nedēļa 2016

Būvniecības nedēļu 2016 no 31. maija līdz 3. jūnijam organizēja Būvniecības valsts kontroles birojs sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi, Latvijas Būvuzņēmēju partnerību, Rīgas Tehnisko universitāti un citām būvniecības nozares nevalstiskajām organizācijām.

Būvniecības nedēļa 31. maijā tika atklāta ar Politikas dienu, kurā Ministru prezidents Māris Kučinskis, Ministru prezidenta biedrs un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola parakstīja sadarbības memorandu ar būvniecības nozares organizācijām ar mērķi triju gadu laikā samazināt ēnu ekonomiku uz pusi būvniecības nozarē, vienlaikus stimulējot kvalitatīvas, drošas un ilgtspējīgas būvniecības attīstību Latvijā.

Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītājas Baibas Fromanes uzruna

Politikas diena turpinājās ar trīs paneļdiskusijām, kurās eksperti no Ekonomikas ministrijas (EM), BVKB, Latvijas Būvuzņēmēju partnerības, Latvijas Būvnieku asociācijas u.c. diskutēs par ēnu ekonomikas mazināšanu, konkurētspējas palielināšanu, kā arī drošības un kvalitātes uzlabošanu.

Paneļdiskusija: Ēnu ekonomikas ierobežošanas pasākumi būvniecības nozarē

Paneļdiskusija: Investīciju vides uzlabošana

Paneļdiskusija: Nozares konkurētspējas paaugstināšana