Latvijas Būvuzņēmēju partnerības žurnāls “Būvēt” Nr.2

Image for Latvijas Būvuzņēmēju partnerības žurnāls “Būvēt” Nr.2

Latvijas Būvuzņēmēju partnerība sadarbībā ar aģentūru “Copywriter” jau otro gadu pēc kārtas izdevusi būvniecības nozares žurnālu “Būvēt”, kura lappusēs skaidrotas jaunākās tendences būvniecībā un tās tiesiskajā regulējumā, sniegts būvniecības nozares analītisks kopskats un iepazīstināts ar Latvijas vadošo būvuzņēmēju spilgtākajiem veikumiem.

Šī gada numura galvenā tēma ir atbildība tās dažādajās šķautnēs, iekļaujot gan atbildību sadalījumu un apdrošināšanas modeli būvniecībā, gan ilgtspējīgu būvniecību, kuru žurnāla lielajā sarunā apspriež Partnerības vadītāja Baiba Bļodniece, ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce un valsts akciju sabiedrības «Valsts nekustamie īpašumi» valdes locekle Sigita Janvāre. Savukārt ar Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektori Līgu Meņģelsoni tiek apspriesti iespējamie darbaspēka trūkuma risinājumi.

Numurā ietvaros apskatījām arī Partnerības biedru izmantotās inovācijas, kas veicina ilgtspējīgu būvniecību. Savukārt numura centrālajā rakstā ielūkojāmies Latvijas koka būvniecības vēsturē un pieteicām diskusiju par to, kā mūsu gadsimtiem krāto potenciālu varam konvertēt inovatīvos sasniegumos. Numura beigās piedāvājam apskatīt būvniecības nozares galvenos rādītājus un uzņēmumu TOP 100.

Žurnāls pieejams gan drukātā veidā (to iespējams saņemt Partnerības birojā), gan elektroniskā formātā.