SIA “MONUM” pievienojas Latvijas Būvuzņēmēju partnerībai

Image for SIA “MONUM” pievienojas Latvijas Būvuzņēmēju partnerībai

Paplašinot pārstāvniecību, Latvijas Būvuzņēmēju partnerībai ir pievienojies jauns biedrs – būvsabiedrība SIA “MONUM”, kas īsteno vispārējās būvniecības projektus, kā arī veic inženiertīklu un infrastruktūras izbūves darbus. Uzraudzības padomē SIA “MONUM” pārstāvēs uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš.

“Būdams viens no Latvijas vadošajiem būvniecības uzņēmumiem ar stabiliem darbības rādītājiem, uzskatām “MONUM” pievienošanos Latvijas Būvuzņēmēju partnerībai par likumsakarīgu, un esam gandarīti par to. Būvniecības līderiem jāturas kopā, lai pēc iespējas jaudīgāk iestātos un kopīgi sekmētu nopietnus nozares sakārtošanas pasākumus – pirmkārt, ēnu ekonomikas mazināšanu, kas rada problēmas gan ar būvniecības kvalitāti, gan drošību, kā arī jau sen nepieciešamo būvnieku klasifikācijas ieviešanu iepirkumu procesa sakārtošanai,” norāda SIA “MONUM” valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš.

Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītāja Baiba Fromane ir gandarīta par SIA “MONUM” lēmumu pievienoties biedrībai. “Ja nozares uzņēmumi vēlas veikt fundamentālas pārmaiņas nozarē, ir jāspēj strādāt kopā. Latvijas Būvuzņēmēju partnerība ir atvērta arī citiem nozares uzņēmumiem, kuri vēlas pievienoties un strādāt pie nozares sakārtošanas,” norāda partnerības vadītāja Baiba Fromane.

SIA “MONUM” ir daudznozaru būvsabiedrība, kura īsteno dažāda mēroga un sarežģītības vispārējās būvniecības projektus, veic infrastruktūras izbūves darbus, kā arī ielu un ceļu izbūvi vai rekonstrukciju. Uzņēmums dibināts 2005. gadā. SIA “MONUM” nodarbina vidēji 100 darbiniekus. Pērn uzņēmums strādāja ar apgrozījumu 31 miljona eiro apmērā.

Latvijas Būvuzņēmēju partnerība šobrīd apvieno desmit lielākos būvniecības uzņēmumus Latvijā – “Skonto Būve”, “RE&RE”, “RBSSKALS”, “Merks”, “Latvijas Energoceltnieks”, “Arčers”, “LNK Industries”, “Abora”, “Moduls Rīga” un “MONUM”.